نمایندگی ویزاجو و کسب درآمد دلاری

جدول زیر نمایشگر مقدار درصد کمیسیون‌های پرداختی به نمایندگان فروش ویزاجو از رتبه ۳ الی ۱ می‌باشد، که بالاترین درصد کمیسیون متعلق به نمایندگان فروش در دسته ۱ می‌باشد:

جدول دریافت کمیسیون نمایندگان ویزاجو

اطلاعات جدول زیر از تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۲ تا اطلاع ثانوی معتبر می‌باشد.
رتبه نمایندگیفروش ماهیانهکمیسیونپاداش ارتقاع رتبه
نمایندگان دسته ۱ (VIP)بالای ۲۰،۰۰۱ دلار آمریکا۲۰٪۱،۵۰۰ دلار آمریکا
نمایندگان دسته ۲ (PRO)بین ۱۰،۰۰۱ الی ۲۰،۰۰۰ دلار آمریکا۱۵٪۷۵۰ دلار آمریکا
نمایندگان دسته ۳ (NEW)بین ۰ الی ۱۰،۰۰۰ دلار آمریکا۱۰٪-

پاداش‌ها:

اگر جمع پرداخت مشتریان نمایندگان فروش ویزاجو در دسته ۳، به سقف ۱۰،۰۰۰ دلار آمریکا برسد، سیستم ویزاجو به صورت خودکار معال مبلغ ۷۵۰ دلار به کیف پول نماینده فروش در پورتال نمایندگی ویزاجو به عنوان پاداش، اضافه می‌نماید.

اگر جمع پرداخت مشتریان نمایندگان فروش ویزاجو در دسته ۲، به سقف ۲۰،۰۰۰ دلار آمریکا برسد، سیستم ویزاجو به صورت خودکار معال مبلغ ۱،۵۰۰ دلار به کیف پول نماینده فروش در پورتال نمایندگی ویزاجو به عنوان پاداش، اضافه می‌نماید.

نمایندگان ویزاجو نیازی به پیگیری کمیسیون دریافتی خود ندارند. زیرا سیستم نمایندگی ویزاجو به طور خودکار مبلغ کمیسیون را از مبلغ سود ناخالص به دست آمده در ازای هر قرارداد الکترونیکی مشتری، محاسبه و به صورت هر دو هفته یکبار به حساب بانکی یا پی‌پال نمایندگان در هر کجای دنیا که باشند، واریز می‌نماید. به عنوان مثال محاسبه درصد کمیسیون نمایندگان فروش در هر سه دسته ذکر شده در جدول بالا به شرح زیر می‌باشند.

 

مثال برای نماینده فروش دسته ۳:

اگر یک مشتری با لینک اینترنتی نماینده ویزاجو روی وب‌سایت ویزاجو ثبت‌نام نموده و برای یک پرونده ویزای توریستی کانادا پرداخت نماید، بسته به مقدار مبلغ پرداخت شده از طرف ایشان، معادل ٪۱۰ درصد کمیسیون برای نماینده دسته ۳ می‌باشد که سیستم ویزاجو به صورت خودکار مبلغی بین ۱۲۰ الی ۷۰۰ دلار کانادا را به عنوان کمیسیون در پورتال نماینده محاسبه می‌نماید.

حال اگر تعداد افراد خانواده آن مشتری را ۴ نفر در نظر بگیریم، مبلغ کمیسیون نماینده ویزاجو بین ۴۸۰ الی ۲،۸۰۰ دلار کانادا می‌باشد.

 

مثال برای نماینده فروش دسته ۲:

اگر یک مشتری با لینک اینترنتی نماینده ویزاجو روی وب‌سایت ویزاجو ثبت‌نام نموده و برای یک پرونده ویزای توریستی کانادا پرداخت نماید، بسته به مقدار مبلغ پرداخت شده از طرف ایشان، معادل ٪۱۵ درصد کمیسیون برای نماینده دسته ۲ می‌باشد که سیستم ویزاجو به صورت خودکار مبلغی بین ۲۱۰ الی ۱،۰۰۰ دلار کانادا را به عنوان کمیسیون در پورتال نماینده محاسبه می‌نماید.

حال اگر تعداد افراد خانواده آن مشتری را ۴ نفر در نظر بگیریم، مبلغ کمیسیون نماینده ویزاجو بین ۸۴۰ الی ۴،۰۰۰ دلار کانادا می‌باشد.

 

مثال برای نماینده فروش دسته ۱:

اگر یک مشتری با لینک اینترنتی نماینده ویزاجو روی وب‌سایت ویزاجو ثبت‌نام نموده و برای یک پرونده ویزای توریستی کانادا پرداخت نماید، بسته به مقدار مبلغ پرداخت شده از طرف ایشان، معادل ٪۲۰ درصد کمیسیون برای نماینده دسته ۱ می‌باشد که سیستم ویزاجو به صورت خودکار مبلغی بین ۲۹۰ الی ۱،۳۵۰ دلار کانادا را به عنوان کمیسیون در پورتال نماینده محاسبه می‌نماید.

حال اگر تعداد افراد خانواده آن مشتری را ۴ نفر در نظر بگیریم، مبلغ کمیسیون نماینده ویزاجو بین ۱،۱۶۰ الی ۵،۴۰۰ دلار کانادا می‌باشد.

 

تنوع خدمات ویزاجو:

مبالغ کمیسیون‌های ذکر شده در مثال‌های بالا، فقط گوشه‌ای از کمیسیون‌های نمایندگان فروش در مجموعه ویزاجو بوده و برای دیگر خدمات این مجموعه متغییر می‌باشند. لذا این امر باعث شده تا مبالغ کمیسیون نمایندگان فروش ویزاجو به چندین هزار دلار هم برسد. این یک فرصت استثنائی برای شما بوده تا با همکاری با ویزاجو از هر کجای دنیا، درآمدی همیشگی به صورت دلاری داشته باشید.

چرا مشتریان به مجموعه ویزاجو اعتماد دارند؟

ویزای کانادا
ویزای کانادا
۴۱
خدمات مهاجرتی
۲۱
سال سابقه
۱۱
وکیل متخصص
۱۳۱۷
پرونده موفق

خدمات اینترنتی ویزاجو

خدمات آنلاین ویزاجو برای همه متقاضیان در سراسر دنیا در زمینه «ویزای توریستی» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، شینگن و در زمینه «اقامت دائم» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، پرتغال، یونان، بلغارستان، امارات متحده عربی و در زمینه اخذ «پاسپورت» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، پرتغال، یونان، بلغارستان، قبرس، دومینیکا، گرنادا، سنت لوسیا، آنتیگوا و باربودا، سنت کیتس و نویس، مونته‌نگرو و مجارستان به شرح ذیل می‌باشند:

پاسپورت دوم:

سایر خدمات:

این فرصت طلایی را از دست ندهید!

شما هم می‌توانید در هر کشوری که هستید از این فرصت طلایی استفاده نموده و با ثبت‌نام و پیوستن به جمع نمایندگان مجموعه بزرگ ویزاجو، برای همیشه از راه دور درآمد دلاری کسب نمایید.

برای فعالیت به عنوان نماینده رسمی ویزاجو، می‌بایست پس از «ورود – ثبت‌نام»، به منوی «پورتال نمایندگی» در پورتال خود مراجعه نموده و به آسانی لینک اینترنتی ساخته شده را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. لینک هر نماینده کاملاً مختص به خود بوده و سیستم تشخیص می‌دهد که کدام مشتری از لینک شما استفاده می‌نماید که از این طریق کمیسیون شما به طور خودکار در پورتال ویزاجو محاسبه گردیده و می‌توانید آن را هر دو هفته یکبار از پورتال نمایندگی خود برداشت نمایید.