ویزاجو چیست؟

ویزاجو یا www.visajoo.com یک پورتال خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت آنلاین چند زبانه با برنامه‌نویسی رمزگذاری شده جهت حفاظت از اسناد مشتریان، می‌باشد. مشتریان بدون اتلاف وقت و مشاوره‌های بیهوده‌ای که شرکت‌های مهاجرتی دیگر به مشتری تحمیل می‌نمایند، فوراً در این وب‌سایت ثبت‌نام نموده و برای خدمات ویزا، اقامت یا پاسپورت کشور مورد نظر خود از طریق حساب‌کاربری، فرم ارزیابی را تکمیل، مدارک لازم را بارگذاری و با پرداخت آنلاین به صورت ریالی یا دلاری، فرایند پرونده خود را در ویزاجو شروع می‌نمایند. یعنی شما می‌توانید از ابتدا تا انتهای فرایند پرونده که همان نتیجه پرونده از اداره مهاحرت کشور مربوطه است، بر روی همین وب‌سایت، بدون نیاز به تماس تلفنی انجام داده تا هر چه سریع‌تر خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت خود را دریافت نمایید.

خدمات ویزاجو شامل چه کشورهایی می‌باشد؟

ویزاجو یک پورتال بین‌المللی در زمینه خدمات «ویزای توریستی» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، شینگن و در زمینه خدمات «اقامت دائم» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، پرتغال، یونان، بلغارستان، امارات متحده عربی و در زمینه خدمات اخذ «پاسپورت» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، پرتغال، یونان، بلغارستان، قبرس، دومینیکا، گرنادا، سنت لوسیا، آنتیگوا و باربودا، سنت کیتس و نویس، مونتارگرو و مجارستان فعالیت دارد.

چگونه در پورتال ویزاجو ثبت‌نام کنم؟

ثبت‌نام در ویزاجو کاملاً رایگان می‌باشد. برای ثبت‌نام، لطفاً به وب‌سایت www.visajoo.com مراجعه و در بالای صفحه بر روی دکمه «ورود / ثبت‌نام» کلیک نمایید. سپس روی گزینه «ایجاد حساب‌کاربری» کلیک نموده و در صفحه بعد، با وارد کردن آدرس ایمیل خود و یک رمز عبور جدید و پاسخ به سئوال «من ربات نیستم» در پورتال آنلاین ویزاجو ثبت‌نام نمایید. برای تایید ثبت‌نام شما، از طرف پورتال ویزاجو یک ایمیل به آدرس ایمیل وارده شده ارسال می‌گردد که با کلیک بر روی لینک ارسال شده در ایمیل شما، می توانید ثبت‌نام خود را تایید و تکمیل نمایید. لطفاً توجه داشته باشید بدون تایید ثبت‌نام، امکان ورود شما به پورتال آنلاین ویزاجو مقدور نمی‌باشد.

‌چگونه به پورتال آنلاین ویزاجو وارد شوم؟

برای ورود به پورتال آنلاین ویزاجو، لطفاً به وب‌سایت www.visajoo.com مراجعه و در بالای صفحه بر روی دکمه «ورود / ثبت‌نام» کلیک نمایید. سپس آدرس ایمیل خود و رمز عبور خود را وارد نموده و با پاسخ به سئوال «من ربات نیستم» به پورتال آنلاین ویزاجو وارد شوید.

برای ثبت‌نام در پورتال ویزاجو، چه مدارکی نیاز است؟

برای ثبت‌نام و ورود به پورتال آنلاین ویزاجو نیاز به مدارک ندارید. ولی به یاد داشته باشید که حساب‌کاربری باید با نام و مشخصات خود شخص متقاضی ویزا، اقامت یا پاسپورت باشد. از آنجایی که کارشناسان ویزاجو از مشخصات حساب‌کاربری هر کاربر برای اطلاعات پرونده ویزا استفاده می‌نمایند، لطفاً از استفاده مشخصات شخص ثالث خودداری فرمایید.

چرا باید در پورتال ویزاجو ثبت‌نام کنم؟

ثبت‌نام در پورتال آنلاین ویزاجو، امکانات زیادی را برای شما به همراه دارد. کلاً هدف از طراحی و ساخت پورتال ویزاجو جلوگیری از اتلاف وقت شما و عدم پرداخت هزینه برای مشاوره‌های بی‌نتیجه می‌باشد. شما با ثبت‌نام در پورتال آنلاین ویزاجو و ورود به حساب‌کاری خود می‌توانید از طریق امکانات طراحی شده در صفحه پیشخوان، فرم ارزیابی را تکمیل، پس از اعلام نتیجه ارزیابی، پرداخت آن را به صورت ریالی و دلاری انجام، مدارک مورد نیاز را بارگذاری نموده و به تمامی فرم‌های مربوطه دسترسی داشته باشید. همچنین شما همیشه یک نسخه کامل از تمام پرونده‌های خود را در بایگانی پورتال ویزاجو به صورت رمزگذاری شده، خواهید داشت.

آیا می توانم از یک حساب‌کاربری برای چندین نوع خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت استفاده کنم؟

بله. اگر مشخصات و آدرس متقاضی پرونده جدید با پرونده قبلی مطابقت دارد، می‌توانید برای چندین خدمات ویزا، اقامت یا پاسپورت برای همان متقاضی، استفاده نمایید.

چگونه اطلاعات خود را در پورتال ویزاجو ویرایش کنم؟

شما می‌توانید به راحتی با کلیک بر روی گزینه «حساب ‌کاربر» در صفحه پیشخوان، اطلاعات خود را از قبیل تغییر رمز عبور، نام نمایشی خود در وب‌سایت، تصویر کاربری، آدرس صورتحساب، آدرس محل سکونت جهت درج در پرونده را ویرایش فرمایید.

چگونه می‌توانم با مسئول پرونده خود تماس بگیرم؟

شما می‌توانید به راحتی با کلیک بر روی گزینه «گفتگو با ویزاجو» در صفحه پیشخوان، با مسئول پرونده خود، گفتگو نمایید. از آنجائیکه این گفتگو به صورت کتبی با ذکر تاریخ و ساعت در پورتال ویزاجو، ذخیره می‌شود، مرجع رسیدگی به شکایات مشتریان گفتگوی تلفنی یا ارسال مدارک در واتساپ نبوده و فقط گفتگوی کتبی در حساب‌کاربری مشتریان با ویزاجو، اعتبار خواهد داشت.

تسویه ‌حساب چه زمانی انجام می‌شود؟

همه کاربران پس از ثبت‌نام و ورود به پورتال آنلاین ویزاجو، در صفحه پیشخوان، پس از تکمیل فرم ارزیابی و دریافت نتیجه آن بین دو روز کاری، در صفحه «انواع ویزا، اقامت و پاسپورت» خدمات موردنظر خود را انتخاب نموده و سپس پرداخت صورتحساب آن را به صورت ریالی یا دلاری روی پورتال، انجام می‌دهند. پس از پرداخت، رسید صورتحساب در قسمت بایگانی حساب‌کاربری ظاهر می‌گردد.

چگونه با بخش پشتیبانی در مجموعه ویزاجو تماس بگیرم؟

تمام گفتگوها و ارسال مدارک بین ویزاجو و شما، در حساب‌کاربری شما در قسمت «گفتگو با ویزاجو» در هر ساعت از شبانه روز قابل انجام می‌باشد. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به صفحه «تماس با ما» در وب‌سایت ویزاجو، در هر ساعت از شبانه‌روز، فرم تماس را با اشاره به موضوع موردنظر خود، تکمیل و ثبت نمایید. بخش پشتیبانی در ویزاحو بین ۱۲ الی ۴۸ ساعت آینده موضوع شما را بررسی و پاسخ شما را خواهند داد. لطفاً در نظر داشته باشید، پاسخ هر مشتری نسبت به اضطراری بودن آن موضوع، ارائه خواهد شد.

چگونه پرونده ویزا، اقامت یا پاسپورت خود را پیگیری کنم؟

همه مشتریان ویزاجو در ایران و دیگر کشورها، به راحتی بدون نیاز به تماس تلفنی یا جلسات آنلاین و حضوری، می‌توانند با ورود به پورتال آنلاین ویزاجو، در صفحه پیشخوان مراحل روند پرونده ویزا، اقامت یا پاسپورت خود را به صورت زنده مشاهده و پیگیری نمایند. همچنین، اگر نیاز به ارائه مدارک جدید باشد، مشتریان مدارک جدید خود را در صفحه پیشخوان بارگذاری نموده و حتی در قسمت «گفتگو با ویزاجو» هم، موارد موردنظر خود را می‌نویسند. این امر خیلی سریع‌تر از تماس تلفنی یا حضوری بوده و درصد خطا در ارتباط و تحویل مدارک بین ویزاجو و مشتری را به صفر می‌رساند. لطفاً برای هرگونه تماس یا ارائه مدارک به پورتال آنلاین ویزاجو www.visajoo.com مراجعه نموده و از تماس تلفنی یا حضور خودداری فرمایید.

برای خدمات ویزا، اقامت یا پاسپورت از کجا شروع کنم؟

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه «از کجا شروع کنم؟» در این وب‌سایت مراجعه فرمایید.

آیا پر کردن فرم ارزیابی آنلاین در این وب‌سایت الزامیست؟

بله. از آنجائیکه فرایند ویزا، اقامت و پاسپورت با توجه به شرایط شخصی و مالی هر فرد، متفاوت می‌باشد، پاسخ به سئوال‌های اولیه در «فرم ارزیابی» توسط متقاضی الزامیست تا وکلای ویزاجو بتوانند با توجه به شرایط شما در فرم ارزیابی، بهترین راهکارها را بر اساس قوانین روز ادارات مهاجرتی برای اخذ ویزا، اقامت یا پاسپورت بررسی و ارائه نماید.

قرارداد من با ویزاجو برای خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت چگونه است؟

از آنجایی که شما تجربه کار با شرکت‌های معتبر مهاجرتی و ویزا را داشته‌اید، قراردادی جهت جلوگیری از سوتفاهمات بین مشتری و آن شرکت عقد می‌شود که ویزاجو هم از این امر مستثنا نیست، ولی با این تفاوت که عقد قرارداد در وب‌سایت ویزاجو به صورت کاملاً آنلاین و الکترونیکی می‌باشد. یعنی همه مشتریان در صورت ثبت‌نام و ورود به پورتال آنلاین ویزاجو، تمامی قانون و تبصره‌های «قرارداد الکترونیکی» را پذیرفته و هیچ مشکلی با قوانین و مقررات ذکر شده در قرارداد الکترونیکی را ندارند. این قرارداد الکترونیکی از لحاظ قانونی معتبر بوده و بعنوان پیمان بین مشتری و ویزاجو می‌باشد. برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مفاد قرارداد الکترونیکی ویزاجو، به پیوند «قرارداد الکترونیکی» در پایین همین صفحه مراجعه فرمایید.

مبلغ خدمات ویزا، اقامت یا پاسپورت چقدر است؟

مبالغ خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت در ویزاجو بسیار ارزان‌تر از شرکت‌های مهاجرتی دیگر بوده و نسبت به نوع خدمات، کشور مورد نظر، تعداد متقاضیان و سن اعضاء خانواده، متفاوت می‌باشند. برای بررسی قیمت خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت پس از ثبت‌نام در پورتال ویزاجو، به پیوند «انواع ویزا، اقامت و پاسپورت» مراجعه فرمایید.

مدت زمان دریافت ویزا، اقامت یا پاسپورت چقدر است؟

وقتی پرونده ویزا، اقامت یا پاسپورت شما در اداره مهاجرت کشور مربوطه ثبت می‌شود، عوامل زیادی روی روند پرونده شما تاثیر دارند، از جمله بررسی سابقه امنیتی تعداد افراد در پرونده. در پرونده‌های ویزاهای توریستی مدت زمان بررسی امنیتی خیلی کوتاه‌تر از پرونده‌های اقامت یا اخذ پاسپورت می‌باشد. اداره مهاجرت کشور مربوطه با کمک گرفتن از طریق آژانسهای امنیتی خصوصی بین‌المللی، سابقه ۱۰ سال گذشته فرد متقاضی مانند همه حساب‌های بانکی در کشورهای مختلف، تعداد سفر‌ها به کشورهای مختلف، ویزاهای موجود در گذرنامه، شغل، کسب‌و‌کار، تحصیلات، سوابق نظامی، عضویت در گروه‌های خاص و موارد پزشکی را بررسی می‌نمایند. برای مثال بررسی امنیتی پرونده‌ها در اداره مهاجرت کشور کانادا ممکن است برای ویزای توریستی بین ۱۵ روز الی ۲ سال و برای ویزاهای اقامت دائم بین ۳ ماه تا ۴ سال زمان ببرد. در نتیجه مدت زمان فرایند پرونده‌ها در اداره‌ مهاجرت کشورهای مختلف برای هر پرونده کاملاً متفاوت بوده و پس از ثبت پرونده در اداره مهاجرت، هیچ وکیلی قادر به تعیین مدت زمان دقیق نمی‌باشد.

شرایط استرداد وجه چگونه است؟

ویزاجو همیشه خود را جای مشتری قرارداده و حقوق مشتری را به صورت کاملاً عادلانه رعایت می‌نماید. جهت کسب اطلاع دقیق از شرایط استرداد وجه پرداخت شده برای همه پرونده‌های ویزا، اقامت و پاسپورت در ویزاجو، به پیوند «شرایط استرداد وجه» در پایین همین صفحه مراجعه فرمایید.