اولین خدمات آنلاین ویزا، اقامت و پاسپورت

ویزاجو یک پلتفرم بین‌المللی خدمات مهاجرتی اینترنتی و غیرمتمرکز است که با همیاری گروهی از وکلا و مشاوران بین‌المللی، در فرآیندی شفاف و اعتمادآفرین، تلاش می‌نماید بستری برای اخذ ویزا، اقامت و پاسپورت در سرتاسر جهان باشد. حسن این امر نظارت ویزاجو بر عملکرد وکلا و مشاورین می‌باشد تا از متقاضیان ویزا، اقامت و پاسپورت در برابر ارائه دهندگان خدمات تقلبی و غیر واقعی، محافظت نماید. منظور از غیرمتمرکز این است که مانند شبکه بلاکچین، هیچ نهاد یا شخص واحدی مالک تمام ویزاجو visajoo.com نمی‌باشد. در واقع ویزاجو نتیجه همکاری و تولید گروهی از وکلای حرفه‌ای و برنامه‌نویسان کامپیوتر، در چندین کشور مختلف به زبان فارسی می‌باشد که به صورت کاملاً آنلاین طراحی و اداره می‌شود. همچنین، پورتال ویزاجو شکل پیچیده‌ و جدیدی از رمزنگاری است که به متقاضی ویزا، اقامت یا پاسپورت اجازه می‌دهد که در مکانی امن اطلاعات و مدارک خود را بارگذاری نماید.

وکلا و مشاوران ویزاجو افرادی با بیش از ۲۱ سال سابقه درخشان، تخصص و تاکید بر شعار «از ابتدا تا انتهای راه»، در راستای ارائه خدمات آنلاین در زمینه «ویزای توریستی» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، شینگن و در زمینه خدمات «اقامت دائم» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، پرتغال، یونان، بلغارستان، امارات متحده عربی و در زمینه خدمات اخذ «پاسپورت» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، پرتغال، یونان، بلغارستان، قبرس، دومینیکا، گرنادا، سنت لوسیا، آنتیگوا و باربودا، سنت کیتس و نویس، مونته‌نگرو و مجارستان، می‌باشند.

پرونده‌های متقاضیان در این پورتال به دست وکلا رسیده و عملکرد آنها توسط ویزاجو بررسی و ره‌گیری می‌شود. در واقع ویزاجو یک استارتاپ مستقل در قالب پلتفرمی است که بستر خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت را به صورت کاملاً اینترنتی برای مردم فراهم می‌آورد. ویزاجو از طریق ارزیابی شرایط متقاضیان و تعامل با سازمان‌های دولتی کشورهای فوق، شفافیت و اعتماد را در عرصه خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت گسترش داده است. خدماتی که ویزاجو به صورت اینترنتی در همین وب سایت ارائه می‌نماید شامل ارزیابی شرایط و مدارک متقاضیان ویزا، اقامت و پاسپورت، پردازش پرونده، تنظیم نامه‌های رسمی مربوطه، پشتیبانی و پیگیری پرونده‌ها در اداره مهاجرت و اسکان شما در کشور مربوطه می‌باشند.

ویزاجو از مشاوران و وکلای مجرب بین‌المللی تشکیل شده که در زمینه‌های ویزا، اقامت و پاسپورت کشورهای فوق، از تجربه بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. هدف ویزاجو ارائه خدمات حرفه‌ای و شفاف به متقاضیان بوده و با ارائه اطلاعات روز و دقیق در مورد مقررات و قوانین مهاجرتی، به مشتریان خود در انتخاب بهترین نوع ویزا، اقامت و پاسپورت، یاری می‌رساند.

در مجموعه ویزاجو، همه تلاش مشاوران و وکلا به تحقق رسیدن رویاهای مشتریان در اخذ ویزا، اقامت و پاسپورت بوده و سعی نموده تا با سریع‌ترین راه‌حل‌های قانونی ممکن، مشتریان را در فرآیند پرونده به بهترین نحو ممکن حمایت و پشتیبانی نماید. ویزاجو این اطمینان را می‌دهد که با انتخاب این مجموعه، مشتریان بهترین تجربه ممکن را در فرآیند درخواست ویزا، اقامت و پاسپورت خواهند داشت.

ویزاجو برای جلوگیری از اتلاف وقت، ارتباطات دقیق‌تر و امن مشتریان با وکلا و مشاورین، سیستم گفتگو را در حساب‌کاربری مشتری با نام «تیکت» طراحی نموده است. اگر شما نیز به دنبال یک گروه حرفه‌ای و با تجربه در زمینه خدمات ویزا، اقامت و پاسپورت هستید، ویزاجو به شما پیشنهاد می‌دهد تا با بهره‌گیری از تجربه و دانش مشاوران خود، شما و خانواده محترم را از ابتدا تا انتهای راه یاری نموده تا به بهترین نحو ممکن، فرآیند دریافت ویزا، اقامت یا پاسپورت و ورود به کشور مربوطه را به آسانی هر چه تمام‌تر تجربه نمایید.

چرا مشتریان به ویزاجو اعتماد دارند؟

ویزای کانادا
ویزای کانادا
۴۱
خدمات مهاجرتی
۲۱
سال سابقه
۱۱
وکیل متخصص
۱۳۱۷
پرونده موفق

خدمات اینترنتی ویزاجو

خدمات آنلاین ویزاجو برای همه متقاضیان در سراسر دنیا در زمینه «ویزای توریستی» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، شینگن و در زمینه «اقامت دائم» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، پرتغال، یونان، بلغارستان، امارات متحده عربی و در زمینه اخذ «پاسپورت» کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، پرتغال، یونان، بلغارستان، قبرس، دومینیکا، گرنادا، سنت لوسیا، آنتیگوا و باربودا، سنت کیتس و نویس، مونته‌نگرو و مجارستان به شرح ذیل می‌باشند:

پاسپورت دوم:

سایر خدمات:

از کجا شروع کنم؟
قبل از هر اقدامی، ویزاجو نیاز به بررسی اطلاعات دقیق از شرایط فعلی شما دارد تا راه‌کارهای مهاجرتی مناسبی را طبق قوانین روز مهاجرت در اختیار شما عزیزان قرار دهد. لذا پس از ثبت‌نام در این وب‌سایت و مراجعه به منوی فرم ارزیابی در پورتال کاربری خود آن را تکمیل فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل بعدی و مبالغ پرداختی‌ به صفحه «از کجا شروع کنم؟» مراجعه فرمایید.